Zespół PROFIT system

Zakres obowiązków Imię i nazwisko Telefon, email Dalsze informacje
Zarząd
Prezes zarządu Arkadiusz Słodkowski 22 560 80 56
aslodkowski@profitsystem.pl
biogram >>>
Dyrektor działu
doradztwa we franczyzie
Michał Wiśniewski 22 560 80 55
mwisniewski@profitsystem.pl
biogram >>>
wywiad >>>
Dyrektor ds. wydawniczych Anna Smolińska 22 560 80 38
asmolinska@profitsystem.pl
biogram >>>
Doradztwo we franczyzie
Doradca we franczyzie,
analityk finansowy
Karol Kaczmarek 22 560 80 40
kkaczmarek@profitsystem.pl
biogram >>>
Doradcy we franczyzie Piotr Paryż 22 560 80 45
pparyz@profitsystem.pl
Maksymilian Wudecki 22 560 80 44
mwudecki@profitsystem.pl
Public Relations
Menedżer działu PR Marcin Kaleta 22 560 80 42
mkaleta@profitsystem.pl
biogram >>>
Menedżer ds. PR Magdalena Kurda 22 560 80 43
mkurda@profitsystem.pl
biogram >>>
Dział obsługi klienta (reklama)
Menedżer działu obsługi klienta Justyna Truszczyńska 22 560 80 51
jtruszczynska@franchising.pl
biogram >>>
Menedżerowie ds. kluczowych klientów Małgorzata Samborska 22 560 80 50
msamborska@franchising.pl
biogram >>>
Łukasz Osiak 22 560 80 52
losiak@franchising.pl
Eliza Michalak 22 560 80 53
emichalak@franchising.pl
biogram >>>
Emilia Choinka 22 560 80 54
echoinka@franchising.pl
Redakcja
Dziennikarze Grzegorz Morawski 22 560 80 32
gmorawski@franchising.pl
biogram >>>
Monika Wojniak-Żyłowska 22 560 80 34
mwojniak@franchising.pl
Grafika, skład, fotoedycja Kwiaciarnia Grafiki 22 560 80 33
kwiatek@franchising.pl
Agnieszka Kamińska 22 560 80 30
akaminska@franchising.pl
biogram >>>
Prenumerata franchising.pl/ksiegarnia 22 560 80 22
ksiegarnia@franchising.pl
Finanse i administracja
menedżer badań rynku,
prawnik
Michał Skubiszewski 22 560 80 25
mskubiszewski@profitsystem.pl
biogram >>>
Księgowość Iwona Kozioł 22 560 80 27
ikoziol@profitsystem.pl
Czechy
Dyrektor Marek Halfar +420 604 287085
mhalfar@profitsystem.cz
Menedżer ds. kluczowych klientów Lenka Nováková +420 775 661788
lnovakova@profitsystem.cz
Menedżer sprzedaży Gabriela Petrová +420 774 052262
gpetrova@profitsystem.cz
Redaktor prowadzący magazyn Vlastní Firma FRANCHISING oraz portal Franchising.cz Barbora Štanglová +420 776 042040
bstanglova@profitsystem.cz
Dziennikarz Adam Rezek +420 773 165149
arezek@profitsystem.cz
Księgowość Tereza Tomanová +420 775 791119
ttomanova@profitsystem.cz
Rosja
Dyrektor, redaktor prowadzący portal FranchisingINFO.ru Aleksandr Khandov +7 916 4296046
akhandov@profitsystem.com.ru
Menedżer ds. kluczowych klientów Ilya Ivanov +7 916 4296046
iivanov@profitsystem.com.ru
Rumunia
Menedżer ds. rozwoju Elena Cărăușu +40 733 91 93 88
ecarausu@profitsystem.ro
Serbia
Dyrektor Igor Bogojević +381 63 222859
ibogojevic@profitsystem.rs
Menedżer ds. kluczowych klientów Dusan Korunoski +381 63 442263
dkorunoski@profitsystem.rs
Redaktor prowadzący portal Franchising.rs Vesna Lapčić +381 643441839
vlapcic@profitsystem.rs
Ukraina
Dyrektor Yuliya Geraschenko +380 63 4464410
ygeraschenko@profitsystem.com.ua
Doradca we franczyzie Liliya Sidelnyk +380 63 9505793
lsidelnyk@profitsystem.com.ua
Redaktor prowadzący magazyn Idei Biznesa FRANCHISING Irina Mihanik +380 63 5343221
imihanik@franchising.ua
Redaktor prowadzący portal Franchising.ua Victoria Yasinska +380 93 1663578
vyasinska@franchising.ua
Węgry
Dyrektor, redaktor prowadzący portal Franchising.hu Tibor Szabó +36 20 4065177
tszabo@franchise2profit.hu
Menedżer ds. kluczowych klientów Edit Stan +36 20 4064885
estan@franchise2profit.hu


Dołącz do zespołu!

Aktualne rekrutacje - poszukujemy:

  • doradcy we franczyzie
    Kluczowe zadania na stanowisku:
    • Samodzielna obsługa klienta, uczestnictwo w procesie sprzedaży usług doradczych, przygotowywanie ofert dla klienta,
    • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami,
    • Analiza biznesu, opracowywanie modeli biznesowych i finansowych oraz podręczników operacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów firmy,
    • Współpraca z innymi działami firmy: w szczególności z redakcją miesięcznika Własny Biznes FRANCHISNG,
    • Docelowo samodzielne prowadzenie projektów doradczych.
    • Wymagania:
      • Wykształcenie wyższe: ekonomia lub zarządzanie,
      • Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i samodzielnej sprzedaży,
      • Znajomość podstaw modelowania i sporządzania analiz finansowych,
      • Umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientem,
      • Gotowość do wyjazdów służbowych; w tym zagranicznych,
      • Zaangażowanie,
      • Znajomość języka angielskiego.
      Oferujemy:
      • Pracę przy prestiżowych projektach dla dużych klientów,
      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia: stałe wynagrodzenie oraz premia za wykonane projekty,
      • Pracę w miłej atmosferze w firmie będącej liderem w swojej dziedzinie.
    Zapraszamy do przesłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres: mwisniewski@profitsystem.pl Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
  • dziennikarzy ekonomicznych z doświadczeniem do współpracy z miesięcznikiem Własny Biznes FRANCHISING - zgłoszenia prosimy kierować do Anny Smolińskiej, asmolinska@franchising.pl
  • studentów prawa na praktyki - zgłoszenia prosimy kierować do Michała Skubiszewskiego, mskubiszewski@profitsystem.pl

Osoby zainteresowane pracą w firmie PROFIT system prosimy o przesłanie wypełnionego kwestionariusza rekrutacyjnego. Studentów zainteresowanych stażami zawodowymi również prosimy o wypełnienie kwestionariusza rekrutacyjnego i zaznaczenie czasu trwania stażu.