PROFIT system prowadzi działalność wydawniczą, organizuje szkolenia i wspiera Polską Organizację Franczyzodawców w propagowaniu idei franczyzy

Wizytówka firmy

PROFIT system jest firmą konsultingową, która zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie franchisingu, współpracy agencyjnej i partnerskiej. Firma działa na terenie Europy Środkowej i Wschodniej, ma biura w Polsce, w Czechach, Rumunii, Serbii, na Ukrainie i Węgrzech. Należy do międzynarodowej sieci doradców we franczyzie Syncon International Franchise Consultants.

PROFIT system specjalizuje się w opracowywaniu systemów franczyzowych, a w szczególności w przygotowywaniu modelu biznesowego, umowy franczyzowej oraz podręcznika operacyjnego. Wspiera franczyzodawców i organizatorów systemów partnerskich w procesie pozyskiwania franczyzobiorców i agentów oraz wdrożeniu opracowanego systemu.

Spółka jest wydawcą magazynu Własny Biznes FRANCHISING oraz portalu Franchising.pl. Ma również pismo Idei Biznesa FRANCHISING wydawane na Ukrainie oraz Wlastni firma FRANCHISING w Czechach. Co roku organizuje Targi Franczyzy oraz opracowuje raport o rynku franczyzy w Polsce. PROFIT system blisko współpracuje z Polską Organizacją Franczyzodawców w promowaniu idei franchisingu.

Firma działa na rynku od 1998 roku. W tym okresie pozyskała ponad 600 Klientów - franczyzodawców i organizatorów systemów partnerskich. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami o firmie i publikacjami specjalistów PROFIT system.

Spółka jest organizatorem szkoleń dotyczących franchisingu pt.: „Akademia Franczyzy PROFIT system”. To kontynuacja projektu „Franczyza szansą na rozwój polskich przedsiębiorstw” zrealizowanego na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Przez dwa lata przeszkolonych zostało ponad pół tysiąca przedsiębiorców zainteresowanych franczyzą.

PROFIT system należy
do międzynarodowej sieci doradców Syncon International Franchise Consultants